Praca.pl Praca Human Resources / Kadry
HR diversity and inclusion analyst

Praca HR diversity and inclusion analyst

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Ekspert / Ekspertka ds. Kultury Organizacyjnej i Wellbeingu / Culture & Wellbeing Expert

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: projektowanie najlepszych doświadczeń pracowników (employee experience) oraz udział w tworzeniu zwinnej i otwartej kultury organizacyjnej nastawionej na zdrowie psychiczne, fizyczne oraz zdrowe relacje w zespole. budowa strategii wellbeingowej w długoterminowym ujęciu,...
  • HR Process Lead

    DANISH CROWN GBS SP Z O O   Kraków    praca stacjonarna
    ekspert / kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Area of responsibility As HR Process Lead, you will be part of Danish Crown People & Culture, responsible for driving process improvement initiatives and projects in close collaboration with the various HR Functions and the business. You will represent People & Culture as Process Specialist in...