Praca.pl Praca
inzynier budowy w dziale inwestycji

Praca inzynier budowy w dziale inwestycji

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Specjalista w Dziale Remontów i Inwestycji

    UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    specjalisty w Dziale Remontów i Inwestycji Collegium Medicum Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Murapol Architects Drive S.A.
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych; Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji; Współpraca z kierownikami i inżynierami budów w zakresie...

Praca w inwestycji inzynier budowa małopolskie podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Inżynier budowy w dziale budżetowania

    Murapol Architects Drive S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    6 dni
  • Kierownik budowy

    PGNiG Technologie S.A.   podkarpackie    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju. Opis stanowiska: Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym; Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy; Zarządzanie...
  • Specjalista

    Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie   Kraków    praca stacjonarna
    12 dni