Praca inzynier spawalnik

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • CONTROL PROCESS S.A.
    specjalista (mid)
    1 dni
    Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe inżynieryjne oraz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego; Znajomość norm i dyrektyw europejskich z zakresu spawalnictwa, kontroli jakości oraz urządzeń ciśnieniowych; Posiadanie certyfikatu IWE/EWE/IWI lub pokrewne; Posiadanie certyfikatów metod...
  • Główny spawalnik

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
    3 dni
    Opis stanowiska: Wdrażanie i kwalifikowanie technologii spawalniczych, Nadzór nad pracami spawalniczymi, Opracowywanie dokumentacji technologii spawania, Badania wizualne spoin, Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania, Zarządzanie procesem spawania, Stosowanie się do procedur systemu...
  • Inżynier spawalnik / technolog spawalnik

    Telemond Sp z.o.o.   Kostrzyn nad Odrą
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę
    5 dni
    Czym się będziesz zajmować: Nadzorem nad procesem spawania; Monitorowaniem i raportowaniem jakości: spawania, złączy oraz szczegółów połączeń; Nadzorem nad dokumentacją spawalniczą (WPQR, PQR) Przygotowaniem instrukcji spawalniczych WPS.

Szukaj pracy w mieście