Praca.pl Praca
Kierowca dostawca kat b

Praca Kierowca dostawca kat b

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Kierowca / Dostawca (k/m)

    Trenkwalder   Warszawa    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / kontrakt B2B  rekrutacja online
    3 dni
    Opis stanowiska: dostarczanie paczek z zakupami, pod wskazane adresy klientów, praca w systemie 2 zmian, 5-13 oraz 13-21.
  • Kierowca

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Konstancin-Jeziorna    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat   30,00 zł brutto/godz.
    4 dni
    Obowiązki: Dostarczanie przygotowanych posiłków z kuchni centralnej w Konstancinie-Jeziornej do różnych odbiorców w Piasecznie, Warszawie i okolicy. Praca zmianowa w systemie równoważnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 5:00-13:00. Oczekujemy: - prawa jazdy Kat. B; - gotowości do...
  • Polski Tytoń S.A.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    doświadczenia na stanowisku; znajomości rynku lokalnego; wykształcenia min. średniego; prawa jazdy kat. B; umiejętności organizacji pracy; dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie; łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej.