Praca.pl Praca
Kierownik Placówki Medycznej Łódź

Praca Kierownik Placówki Medycznej Łódź najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kierownik placowka medycznej wielkopolskie łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Operacyjny Zespołu Lekarskiego

    Medicover sp. z o.o.   Poznań, Plac Andersa 5 lub ul. Abp.Baraniaka 88    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: współpraca z Kierownikiem Placówki Medicover w zakresie zarządzania Centrum Medycznym, praca z podległym zespołem (Lekarze, Specjalista ds. Administracji oraz Doradcy ds. Pacjentów VIP, Ekspert ds. Systemów Informatycznych) w tym rekrutacja, motywowanie, rozwój,...
  • Ordynator Stacji Dializ

    Fresenius   Piotrków Trybunalski    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    8 dni
    Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji, kompleksowe zarządzanie ośrodkiem zgodnie ze standardami firmy. Oczekujemy: doświadczenia w pracy lekarza nefrologa, podstawowej znajomości zasad organizacji pracy w placówkach medycznych, wysokiego poziomu umiejętności...