Praca.pl Praca
kucharz k-m

Praca kucharz k-m

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Praca przy produkcji wyrobów ciastkarskich, Praca zmianowa (również nocna).
  • Kucharz (K/M)

    Novotel Warszawa Centrum   Warszawa    praca stacjonarna
    6 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń! Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Masz wykształcenie...
  • Szef Zmiany w Kuchni (K/M)

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu Gotowanie to Twoja pasja; Masz doświadczenie jako kucharz, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Znasz zasady HACCP; Potrafisz współpracować z innymi i razem dążyć do osiągnięcia celu; Jesteś dyspozycyjny/a i otwarty/a...

    Novotel Gdańsk Marina   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę
    7 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!