Praca.pl Praca
magazynier bez uprawnien

Praca magazynier bez uprawnien

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pracownik magazynowy - Order Picker / Komisjoner

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Oldenburg, ok. Bremen (Niemcy)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 12 500 zł brutto/mies.
    1 godz.
    Opis pracy: Kompletowanie zamówień zgodnie z listą, przy pomocy skanera Układanie towaru na palety; "Streczowanie" palet; Kontrola jakości; Proste prace pomocnicze na terenie magazynu; Wymagania: Mile widziane osoby mobilny (własny środek transportu, tylko w celach dojazdów do miejsca pracy)...
  • Magazynier / Magazynierka

    SEARCHERS   Gdynia, blisko przystanku autobusowego    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 700 - 5 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Na czym polega praca? Typowa gospodarka magazynowa; przyjęcie towaru, dystrybucja wewnątrz magazynu, wydawanie asortymentu na produkcję i do wysyłki na zewnątrz, Zgłaszanie w systemie zaistniałych operacji, drukowanie dokumentów. Co potrzebujemy do pracy? Preferowane uprawnienia na wózki...
  • Magazynier

    FROG MS DELKO SP Z O.O.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Pracownik magazynu odpowiedzialny będzie za: kompletowanie towarów na magazynie; prawidłowe rozlokowanie towarów na magazynie;