Praca.pl Praca
Magazynier z

Praca Magazynier z

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 150

  • Magazynier / Pracownik magazynowy

    No Limit Sp. z o.o.   Sosnowiec, blisko przystanku autobusowego    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Twój zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru za pomocą skanera i wózka unoszącego (tzw. „piesek”), Przyjmowanie i wydawanie towaru, Sortowanie i pakowanie towaru, Kompletowanie zamówień, Utrzymywanie porządku w miejscu pracy, Praca z systemami operacyjnymi i ze skanerem.
  • Magazynier lotniczy

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny
    13 dni
    Zadania: Obsługa magazynu części lotniczych; Rejestracja części lotniczych w systemie komputerowym; Kontrola i uzupełnianie oznaczeń; Prowadzenie ciągłej inwentaryzacji; Wymagania: Wykształcenie średnie; Doświadczenie w pracy jako magazynier; Zaświadczenie KRK; Znajomość MS Office;...
  • Pracownik magazynu z uprawnieniami udt

    Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie   Czeladź    praca stacjonarna
    6 dni