Praca.pl Praca
mechanik bez doswiadczenia

Praca mechanik bez doswiadczenia

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Specjalista / Specjalistka Utrzymania Ruchu

    Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.   Wola Mrokowska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Główne zadania: udział w tworzeniu planów konserwacyjnych i remontowych, pomoc przy tworzeniu list części zamiennych, zamawianie części do maszyn, narzędzi, a także środków ochrony indywidualnej, nadzór nad magazynem części zamiennych, współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń.
  • Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   34,70 - 37,70 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków prace związane z utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń; praca w systemie 4-brygadowym;
  • Starszy Mechanik

    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Informacje: Stanowisko: CE; Wynagrodzenie: 9500 USD; Typ statku: Bulk Carrier; Opis statku: Masowce pod banderami - Liberia / Bahama / Cypr / Malta DWT 30.000-82.000; Rejon pływania: Cały Świat; Długość kontraktu: 4 miesiące +2/-1;
  • Monter - Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (również bez doświadczenia)

    W&K Industriemontage Sp. z o.o.   Niemcy    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego, montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp., uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń, serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń, tworzenie dokumentacji i raportowanie bieżących prac.