Praca.pl Praca
mechanik maszyn i urzadzen produkcyjnych, Niemcy

Praca mechanik maszyn i urzadzen produkcyjnych, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Technik Utrzymania Ruchu

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Grünheide
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   18 200 - 19 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    Zadania: Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. maszyny produkcji seryjnej, obszar produkcji jednostek napędowych) Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn, usuwanie pojawiających się na bieżąco awarii Planowanie i realizacja przeglądów...
  • Monter - Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (również bez doświadczenia)

    W&K Industriemontage Sp. z o.o.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego, montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp., uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń, serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń, tworzenie dokumentacji i raportowanie bieżących prac.