Praca.pl Praca
mechanik obslugi podzespolow

Praca mechanik obslugi podzespolow

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Mechanik Obsługi Podzespołów I

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny
    2 dni
    Zadania: Konserwacja sprzętu GSE; Przeglądy i naprawa urządzeń objętych UDT (suwnice, podesty, wózki, dźwigniki) Raportowanie wykonanych prac na urządzeniach GSE; Wymagania: Wykształcenie techniczne; Wiedza z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń; Umiejętności czytania rysunków...
  • Mechanik Maszyn i Urządzeń

    WERNER KENKEL BOCHNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Bochnia    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twoje zadania Prewencja w zakresie utrzymania i konserwacji maszyn i urządzeń; Realizacja planów konserwacyjnych, naprawczych, modernizacyjnych oraz diagnostycznych; Analiza dokumentacji technicznej; Prowadzenie rzetelnej analizy przyczyn awarii i nieprawidłowości wraz z opracowaniem działań...