Praca.pl Praca
mlodszy magazynier

Praca mlodszy magazynier

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy Magazynier

    igus Sp. z o.o.   Warszawa, ul. Działkowa 121C    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Płynna realizacja zleceń (handlowych, marketingowych i produkcyjnych), Przyjmowanie dostaw (sprawdzenie kompletności, wystawianie dokumentów), Przygotowywanie towarów do wysyłki, Obsługa systemów elektronicznych i tworzenie dokumentacji magazynowej, Bieżące magazynowanie...

    ManpowerGroup   Gliwice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową
    4 dni
    Zadania: Przepakowywanie materiału; Transport materiału na linii; Segregacja materiału zgodnie ze specyfikacją; Dbanie o porządek w miejscu pracy; Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy; Wymagania: Mile widziane osoby bez doświadczenia z dużą motywacją do pracy;...