Praca.pl Praca
mlodszy technik serwisu

Praca mlodszy technik serwisu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy Specjalista ds. Gwarancji

    Interhandler Sp. z o.o.   Toruń, ul. Wapienna 6    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Szczegółowe opisywanie i wysyłanie wniosków gwarancyjnych w języku angielskim do producentów maszyn (głównie JCB) Wsparcie w procesie wystawiania faktur gwarancyjnych oraz rozliczania dokumentacji gwarancyjnej w Comarch XL Koordynacja wysyłki do JCB części...
  • Młodszy Specjalista ds. Planowania

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid
    5 dni
    Zadania: Przygotowanie dokumentacji obsługowej na podstawie otrzymanego zamówienia; Kontakt z Klientami; Analiza otrzymanych zleceń; Weryfikacja poprawności dokumentacji wykonawczej; Planowanie przeglądów wykonywanych w Obsłudze Liniowej; Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne...