Praca.pl Praca Śląskie
Monter Instalacji Wentylacyjnych

Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych śląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Monter wentylacji

    Klient portalu Praca.pl   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   70,00 - 85,00 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Montaż wentylacji w budynkach komercyjnych. Montaż izolacja kanałów wentylacyjnych. Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z wykonywaną pracą. Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Monter Instalacji Wentylacyjnych, Wody Lodowej i Klimatyzacji

    Pat - Instal   śląskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: Montaż i serwis instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz systemów wody lodowej. Utrzymanie systemów zgodnie z normami technicznymi. Diagnoza i usuwanie usterek instalacji. Wymagania: Doświadczenie w montażu instalacji HVAC (wentylacja, klimatyzacja, woda lodowa)....
  • Technik - Serwisant klimatyzacji i wentylacji

    Ekoenergia Silesia S.A.   Katowice    praca stacjonarna
    6 dni
    Opis stanowiska wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych; okazjonalne montaże klimatyzacji typu split; samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek; okresowa wymiana filtrów central wentylacyjnych;
  • Technik Serwisu Urządzeń Chłodniczych

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   śląskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoje zadania: Prowadzenie okresowych przeglądów urządzeń chłodniczych na podległym obszarze (90% w województwie śląskim) Diagnostyka awarii i usuwanie usterek urządzeń chłodniczych; Sporządzanie protokołów serwisowych z prowadzanych prac; Wsparcie działu serwisu w realizacji...
  • Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

    Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu   Gilowice    praca stacjonarna
    2 dni