Praca.pl Praca
monter rur

Praca monter rur

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Monter rurociągów / spawacz TIG (m/k)

    Trenkwalder   Holandia, Purmerend
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zakres zadań: czytanie i interpretowanie planów, schematów i specyfikacji w celu określenia układu systemów rurowych, montaż i instalacja różnych rur, zaworów i armatury zgodnie z wymaganiami projektu, spawanie metodą TIG, zgodnie z potrzebami montażu elementów rurociągów, zapewnianie...
  • Monter Przemysłowy

    INDMONT SP. Z O.O. SP.K.   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę
    5 dni
    prace remontowe; stawianie konstrukcji; montaż rurociągów; praca na warsztacie; prefabrykacja;
  • Spawacz TIG / MAG / Elektroda

    5 dni
    spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów;
  • Monter rur

    Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie   Płock    praca stacjonarna
    4 dni

Oferty urzędu pracy

    Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie   Płock
    4 dni