Praca.pl Praca
monter-serwisant instalacji chlodniczych

Praca monter-serwisant instalacji chlodniczych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • ForManWay
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Odpowiedzialność za uruchomienie, obsługę i serwisowanie urządzeń na powierzonych obiektach; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami; Identyfikowanie, analizowanie, diagnozowanie i naprawę urządzeń i systemów na terenie firmy...
  • ForManWay
    4 dni
  • Serwisant / Monter Instalacji Chłodniczych

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Katowice    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Opis stanowiska: serwisowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych na podległym obszarze; współpraca z innymi działami firmy; dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na dalszy rozwój organizacji; raportowanie prac serwisowych; Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku;...
  • Monter/ serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

    Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie   Kielno    praca stacjonarna
    9 dni