Praca.pl Praca
Operator maszyn i urzadzen z udt

Praca Operator maszyn i urzadzen z udt

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Operator produkcji

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego Kontrola wykonywanych zadań Obsługa maszyn i urządzeń na hali produkcyjnej Dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń. Udział w konserwacjach ciągu produkcyjnego Oczekujemy: Doświadczenia w pracy w...
  • Pomocnik operatora

    4 dni
    Zadania: Pomoc przy pracach związanych z obsługą maszyn produkcyjnych Dostarczanie rolek papieru na linie produkcyjną Pakowanie i etykietowanie gotowego wyrobu Wykonywanie prac pomocniczych zlecanych przez Operatora Oczekujemy: Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, mile widziane...