Praca.pl Praca Mazowieckie
Operator Sprzętu Budowlanego

Praca Operator Sprzętu Budowlanego mazowieckie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • Operator Żurawia / Dźwigu kołowego 100 - 160t

    M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD   mazowieckie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   9 000 - 12 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Obowiązki obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR; Wymagania prawo jazdy kat. C; uprawnienia do obsługi żurawi kołowych; dyspozycyjność; doświadczenie zawodowe min. 3 lata;
  • Kierowca plandeki C+E / Kierowca wywrotki C i C+E

    TMG Spedition GmbH   mazowieckie    praca mobilna
    siedziba firmy: Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Co oferujemy? flotę pojazdów marki Mercedes i MAN; dyspozycję w języku polskim; rejestrację pracowników w niemieckich kasach chorych, urzędach skarbowych oraz wsparcie w kwestiach takich jak zasiłek rodzinny itp. terminowe wypłaty; system premiowy; szkolenie przed rozpoczęciem pracy;...
  • Operator koparki

    JT S.A.   mazowieckie    praca mobilna
    siedziba firmy: Jaworzno
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Jaworzno oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Obsługa koparek gąsienicowych i kołowych; Dbałość o powierzony sprzęt; Punktualność; Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków;
  • Operator żurawia wieżowego

    K.O.B Kobnext Sp. z o.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    3 dni
    Opis stanowiska: Obsługa żurawia wieżowego z dołu i/lub z góry; Doraźne inne prace budowlane;
  • Operator Maszyn - Bitumiarz

    MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.   Załuski    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska Obsługa i prowadzenie maszyn drogowych przy robotach bitumicznych, Monitorowanie jakości wykonanej pracy i wykonywanie ewentualnych korekt, Prowadzenie dziennika pracy i raportowanie wykonanych zadań.
  • Operator walca

    5 dni
    Opis stanowiska Obsługa i prowadzenie walców do robót bitumicznych na budowie, Monitorowanie jakości wykonanej pracy i wykonywanie ewentualnych korekt, Nadzór nad bezpiecznym i prawidłowym zużyciem materiałów bitumicznych, Prowadzenie dziennika pracy i raportowanie wykonanych zadań,...
  • Operator Koparki

    Max Bau Sp. z o.o.   mazowieckie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wymagania: minimum 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku; wykształcenie zawodowe lub techniczne; mile widziana znajomość j. niemieckiego; samodzielność; sumienność dokładność oraz rzetelność;
  • Operator palownicy kolejowej, kolejowo-drogowej, kafara, wiertnicy (pojazdów kolejowych)

    Trakcja S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    6 dni
    Twój zakres obowiązków Praca na terenie całego kraju – miejsce wyjazdu uzależnione od lokalizacji budowy. Obsługa maszyn do robót torowych i pojazdów specjalnych do kolejowych robót budowlanych (palownicy kolejowej, kolejowo – drogowej, kafara, wiertnicy). Przygotowywanie maszyny do...