Praca Pielęgniarka kujawsko-pomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    Fresenius   Toruń    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    6 dni
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz (Anestezjologia)

    LUX MED Sp. z o.o.   Toruń, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    16 godz.
    Praca w Szpitalu Cito Care​ (Grupa LUX MED), który znajduje się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73​ w Toruniu. W naszym szpitalu świadczymy zabiegi: okulistyczne, laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne, ortopedyczne, neurochirurgiczne i chirurgiczne. Proponujemy współpracę m.in. przy...
  • Opiekun / Opiekunka Osób Starszych

    DOREAFAMILIE   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    TWOJE ZADANIA Dzięki nam doświadczysz dobrego połączenia różnorodności i rutyny i zawsze będziesz mieć możliwość wniesienia swojego pomysłu. Jeśli coś nie wyjdzie, wspieramy się i dotyczy to całej DOREAFAMILIE. Ważne jest, aby jakość naszej pracy była odpowiednia.
  • Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz

    LUX MED Sp. z o.o.   Toruń, ul. M. Skłodowskiej-Curie 73    praca stacjonarna
    2 dni
    Praca w Szpitalu Cito Care​ (Grupa LUX MED), który znajduje się przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73​ w Toruniu. W naszym szpitalu świadczymy zabiegi: okulistyczne, laryngologiczne, urologiczne, ginekologiczne, ortopedyczne, neurochirurgiczne i chirurgiczne.​ Nasze oczekiwania względem...
  • Praca.pl Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska Profesjonalna opieka pielęgniarska. Wykonywanie zleconych czynności medycznych. Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Prowadzenie dokumentacji medycznej.

    6 dni
  • Pielęgniarka

    Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia   Toruń    praca stacjonarna
    3 dni