Praca.pl Praca
porzadkowy zakladu

Praca porzadkowy zakladu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik myjni w zakładzie produkcyjnym

    Bell Polska Sp. z o.o.   Niepołomice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 200 - 6 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem; Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym; odpowiedzialność, obowiązkowość; umiejętność pracy w zespole; książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Pracownik Utrzymania Czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Łęczyca    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   30,00 zł brutto/godz.
    7 dni
    Obowiązki: Utrzymanie czystości na terenie zakładu produkcyjnego oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych (szatnie, stołówki, toalety, sale szkoleniowe). Praca w godzinach 15:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku.