Praca.pl Praca
pracownik gospodarczy na stadionie

Praca pracownik gospodarczy na stadionie najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik gospodarczy na świętokrzyskie najnowsze oferty pracy

  • Majster / Złota rączka

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    17 godz.
    Zadania: Wykonywanie zleconych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich Świadczenie usług remontowych; Prace porządkowe;
  • Pracownik przy prefabrykacji elementów betonowych

    Dibora & CO   świętokrzyskie
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    1 dni
    Duże zlecenie przy produkcji prefabrykatów Dolna Saksonia - granica z Holandią i południowe Niemcy (Bawaria). Poszukujemy pracowników do wzmocnienia naszej grupy przy samodzielnej produkcji prefabrykatów do Niemiec.
  • Przedstawiciel Handlowy w branży beauty

    Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.   świętokrzyskie    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Organizowanie pokazów, prezentacja zabiegów oraz sprzedaż urządzeń kosmetycznych w tym oczyszczania wodorowego, INNARI HTP, FRIZMI oraz LASER’IQ) w klinikach dermatologicznych i hotelach ze strefami SPA. Sprzedaż produktów, tworzenie ofert handlowych oraz...
  • Robotnik / Złota rączka

    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...