Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Pracownik Monter Szalunków Systemowych

Praca Pracownik Monter Szalunków Systemowych zachodniopomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Monter rusztowań

    XERVON Polska Sp.z o.o.   zachodniopomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: montaż oraz demontaż rusztowań przemysłowych; Wymagania: umiejętność montażu oraz demontażu rusztowań przemysłowych; umiejętność pracy na różnego rodzaju obiektach przemysłowych; prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem; doświadczenie ( brygadzista: 5 lat, monter: 3...
  • Cieśla szalunkowy

    Kaform Sp. z o.o. Sp. k.   zachodniopomorskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Częstochowa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Szalowanie: ścian, stropów, słupów - praca samodzielna i zespołach. Praca z systemamI: Peri, DOKA; Miejsce pracy: Częstochowa, Łódź, Warszawa, Gdańsk;