Praca.pl Praca
pracownik produkcji praca na 3 zmiany

Praca pracownik produkcji praca na 3 zmiany

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Pracownik produkcji / Operator maszyn (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa agencyjna  pełny etat
    11 godz.
    Obowiązki: obsługa maszyn, kontrola jakości gotowego wyrobu, uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej, pakowanie i etykietowanie towaru.
  • Operator pras krawędziowych LVD

    VLASSENROOT POLSKA Sp. z o.o   Gliwice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Obsługa pras krawędziowych LVD, Praca na oprogramowaniu CADMAN, Wymiana narzędzi, Kontrola jakości wytwarzanych elementów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan techniczny maszyn.
  • Młodszy Operator maszyn

    ManpowerGroup   Duchnice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 100 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa maszyn za pomocą panelu sterowania; Kontrola jakości gotowego wyrobu; Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej; Pakowanie i etykietowanie towaru; Wymagania: Podstawowa umiejętność obsługi komputera; Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany Książeczka sanitarno-epidemiologiczna...
  • Pracownik linii produkcyjnej

    ManpowerGroup   Tychy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 800 zł brutto/mies.
    4 dni
    Zadania: Prace związane z montażem dachów do samochodów typu cabriolet; Wsparcie produkcji; Kontrola jakości; Wymagania: Zdolności manualne; Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian Dokładność oraz sumienność;