Praca.pl Praca
pracownik produkcji w branzy motoryzacyjnej

Praca pracownik produkcji w branzy motoryzacyjnej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • AAS Recruitment Sp. z o .o.
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    2 dni
    Zakres prac: Wsparcie produkcji w zależności od działu; Obsługa maszyn produkcyjnych; Wymagania: Gotowość do pracy zmianowej; Nastawienie na długotrwałą współpracę; Doświadczenie w pracach produkcyjnych, fizycznych mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny do aplikowania;
  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Berlin
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;