Praca.pl Praca
Pracownik zmiany nocnej

Praca Pracownik zmiany nocnej

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Zastępca Kierownika Działu (Biuro, Wyposażenie, Sezon)

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Gdynia, ul. Hutnicza 8    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie funkcjonowania działu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi. Zarządzanie procesem sprzedaży, dbałość o ekspozycję, jakość i dostępność towaru. Profesjonalna obsługa i budowanie relacji z klientami. Realizowanie...
  • Brygadzista w Magazynie Logistycznym

    Poczta Polska S.A.   Ciemne, k. Radzymina ul. Logistyczna 12    praca stacjonarna
    2 dni
    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godzinach 6.00–14.00, 14.00–22.00, 22.00–6.00 zgodnie z harmonogramem Twoje zadania: kierowanie zespołem pracowników, organizacja pracy własnej i podległych pracowników, bieżące nadzorowanie bezpieczeństwa i...
  • Magazynier – Stretcher

    ManpowerGroup   Czeladź    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    6 dni
    Zadania: Kompletacja zamówień; Foliowanie palet; Prace porządkowe na magazynie; Wymagania: Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz zmiana nocna 20:00-4:00; Zaangażowanie; Sumienność; Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Magazynier / Pracownik magazynowy

    No Limit Sp. z o.o.   Sosnowiec, blisko przystanku autobusowego    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / agencyjna  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Twój zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru za pomocą skanera i wózka unoszącego (tzw. „piesek”), Przyjmowanie i wydawanie towaru, Sortowanie i pakowanie towaru, Kompletowanie zamówień, Utrzymywanie porządku w miejscu pracy, Praca z systemami operacyjnymi i ze skanerem.