Praca pup Biskupice najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Biskupice

  • Operator wózka widłowego

    ManpowerGroup   Biskupice Podgórne    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   6 175 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania: Załadunek i rozładunek samochodów oraz kontenerów z użyciem wózka widłowego; Sortowanie i składowanie towaru; Prowadzenie dokumentacji magazynowej; Obsługa wewnętrznego systemu informatycznego; Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym; Uprawnienia do prowadzenia...
  • Operator maszyn

    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową   5 600 - 6 175 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania: Przygotowanie materiałów do produkcji; Ustawianie maszyn; Kontrola procesu technologicznego; Dbanie o jakość produkowanego materiału; Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym Możliwość samodzielnego dojazdu do Biskupic Podgórnych; Doświadczenie...