Praca pup Czerwonak najnowsze oferty pracy

Praca pup wielkopolskie zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Czerwonak

  • Pracownik produkcji

    ManpowerGroup   Czerwonak    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   28,10 zł brutto/godz.
    2 dni
    Zadania: Pakowanie produktów gotowych do kartonów; Prace pomocnicze na produkcji Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy; Wymagania: Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (pełny etat) Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)...
  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.   Koziegłowy (pow. poznański, gm. Czerwonak)    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 9 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    Twoje zadania: dobór produktów do potrzeb klientów zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych; prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami przyjmowanie dostaw; ekspozycja towarów; dbanie o ład i porządek w elektromarkecie; Od Ciebie...