Praca pup Zgierz

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 42

Oferty pracy Zgierz

  • Sprzedawca

    Sieć "Witaj"   Zgierz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu   3 600 - 4 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Wymagania: Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej. Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem. Pozytywne podejście i chęć do pracy zespołowej. Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta.
  • Projektant systemów elektryki i automatyki

    Emmar Elektroplan   Zgierz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Opracowanie schematów wielokreskowych szaf sterowniczych, Opracowanie planów montażowych szaf sterowniczych, Opracowanie list zamówieniowych, list I/O, list kablowych itp., Modyfikacja istniejących projektów, Współpraca z działem prefabrykacji szaf.
  • Manager / Dyrektor

    Invelo Energy Sp. z o.o. Sp. k.   Zgierz    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer / dyrektor  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zarządzanie zespołem handlowców i wyznaczanie celów sprzedażowych; Umiejętne motywowanie pracowników z zachowaniem najwyższych standardów kultury osobistej; Opracowanie strategii sprzedaży w firmie działającej w branży OZE; Monitorowanie wyników sprzedażowych i...
  • Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

    specjalista mid / junior / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych produktami z branży OZE. Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych klientom. Doradztwo techniczne dotyczące zastosowania pomp ciepła i fotowoltaiki. Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów...