Praca.pl Praca
recepcjonista recepcjonistka z j angielskim

Praca recepcjonista recepcjonistka z j angielskim

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik Recepcji

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    2 godz.
    Obowiązki: Prowadzenie ewidencji gości, Wydawanie kart i kluczy, Obsługa klientów, Kontakt z najemcami. Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Chęć do podjęcia pracy na stałe, Dyspozycyjność pracy w systemie zmianowym 12 godzinnym, Niekaralność, Znajomość...
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Opole    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  część etatu
    3 godz.
    Zakres obowiązków: Organizowanie pracy recepcji. Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących. Rezerwacja salek konferencyjnych. Przygotowywanie identyfikatorów dla gości. Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku. Zgłaszanie usterek maszyn vendingowych....