Praca.pl Praca
Rehabilitant Jarosławiec

Praca Rehabilitant Jarosławiec najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca rehabilitant wielkopolskie zachodniopomorskie ... najnowsze oferty pracy

  • RehaTherapy
    specjalista mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   11 270 - 18 900 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 20 wizyt tygodniowo) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków zdrowia, sanatoriów. Zespół to nie frazes,...
  • Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

    Medicover Sp. z o.o.   Jasin, ul. Poznańska 16    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  część etatu
    4 dni
    Najlepszy kandydat to taki, który: ukończył studia magisterskie i posiada uprawnienia do wykonywania zawodu Fizjoterapeuty, posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem– w prowadzeniu terapii manualnej i kinezyterapii, ukończył kursy z zakresu terapii manualnej (kurs...
  • Rehabilitant

    Praca.pl Sp. z o.o.   Darłowo    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres Obowiązków: Realizacja procedur rehabilitacyjnych, z naciskiem na terapię fizykalną; Wypisywanie zleceń na zabiegi rehabilitacyjne;
  • Fizjoterapeuta

    Aldona Sielska Bort All-Toursit NCR Piramida I   Darłowo, blisko morza    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   9 000 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych (przede wszystkim fizyko) zlecanie zabiegów;