Praca.pl Praca
robotnik gospodarczy tatarska

Praca robotnik gospodarczy tatarska najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca robotnik gospodarczy podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik przy prefabrykacji elementów betonowych

    Dibora & CO   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    23 godz.
    Duże zlecenie przy produkcji prefabrykatów Dolna Saksonia - granica z Holandią i południowe Niemcy (Bawaria). Poszukujemy pracowników do wzmocnienia naszej grupy przy samodzielnej produkcji prefabrykatów do Niemiec.
  • Robotnik / Złota rączka

    Praca.pl Sp. z o.o.   podkarpackie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Zakres obowiązków: Prace naprawcze, konserwacyjne, monterskie, budowlane / remontowe; Prace porządkowe;
  • Murarz

    Peab Sp. z o.o   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Szwecja
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania: Wykonywanie prac murarskich, budowa mieszkań

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   podkarpackie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
  • Robotnik gospodarczy

    Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu   Tarnobrzeg    praca stacjonarna
    14 godz.

    Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu   Chłopice    praca stacjonarna
    14 godz.