Praca.pl Praca
Robotnik Produkcyjny Puck

Praca Robotnik Produkcyjny Puck najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca robotnik produkcyjny pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sezonowy przy zbiorze pieczarek

    Praca.pl   pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  tymczasowa/dodatkowa  aplikuj bez CV
    11 dni
    Niemiecka firma poszukuje sezonowych pracowników do zbioru pieczarek, rozpoczynając od maja i przez kolejne miesiące, na 2-3 miesięczne okresy z opcją powrotu. Pierwszy kontrakt na co najmniej 2 miesiące, Praca w halach na podwyższeniach do 3 metrów, Dojazd do Niemiec we własnym zakresie,...
  • Stolarz meblowy

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    Obowiązki: produkcja i montaż mebli, wyposażenia sklepów i obiektów; obsługa maszyn do obróbki drewna; praca w warsztacie; Wymagania: wykształcenie jako stolarz meblowy i doświadczenie zawodowe komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (min. B1) gotowość do...
  • Зварювальник / Слюсар / Лакувальник

    TNS Sp. z o.o.   pomorskie     dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    ЗВАРЮВАЛЬНИКИ - зварювання напівавтоматом MAG 135 всі позиції; СЛЮСАР – шліфування, зачистка зварних швів; МОНТАЖ – уміння читати технічний рисунок; монтаж металоконструкцій; ФАРБУВАЛЬНИК - фарбування пістолетом; ЕЛЕКТРИК - МОНТАЖНИК - монтаж електроустановки.
  • Pracownik produkcji - pomocnik lakiernika proszkowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie   Kielno    praca stacjonarna
    1 dni
  • Pracownik produkcji

    Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach   Pomieczyno    praca stacjonarna
    2 dni
  • Technik organizacji produkcji

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim   Piaskowiec    praca stacjonarna
    2 dni