Praca.pl Praca
senior java developer

Praca senior java developer

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Senior Java Fullstack Developer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Job Description: This position is ideal for a software engineer who is passionate about solving challenging business problems and building applications that provide an excellent user experience. You will be one of the member of the Risk and Identity development team focusing on design and build of...
  • Regular / Senior Java Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Gdańsk    praca zdalna   za 3 dni wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    7 dni
    Zadania: realizacja zadań projektowych związanych z rozwojem systemu LEO wspierającego globalną obsługę prowadzenia umów leasingowych, projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania, udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...