Praca.pl Praca
Servicenow administrator

Praca Servicenow administrator

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Nowy Styl
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: monitoring zgłoszeń i obsługa incydentów IT; udział w projektach prowadzonych przez Departament Informatyki; praca w systemie ticketowym; zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT; zdalne i lokalne wsparcie użytkowników z zakresu oprogramowania...
  • Specjalista / Specjalistka IT

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    3 dni
  • Specjalista / Specjalistka ds. Automatyzacji Procesów (Webcon / PowerPlatform)​

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    5 dni
    Do rozwijającego się Zespołu Automatyzacji Procesów poszukujemy osób, które mają doświadczenie w automatyzowaniu procesów i chciałyby dalej rozwijać się w tym kierunku. Jesteśmy umiejscowieni w ramach BackOffice, ale usprawniamy procesy w całej organizacji. Analizujemy procesy,...