Praca.pl Praca
slusarz szlifierz

Praca slusarz szlifierz

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Mechanik obsługi Blacharz / Ślusarz - TTWR

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Wykonywanie napraw części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną; Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych; Zdejmowanie powłok zabezpieczających metodą mechaniczną i chemiczną; Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami; Wymagania:...
  • Ślusarz narzędziowy

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania na stanowisku pracy: przygotowanie elementów form/okrojników do montażu zgodnie z dokumentacja konstrukcyjną, zapewnienie pełnej sprawności narzędzi (form odlewniczych, okrojników ) do produkcji zgodnie z dokumentacją, wykonywanie operacji wykończeniowych w procesie produkcji...
  • Ślusarz Narzędziowiec

    Gestamp Polska Sp. z o.o.   Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3    praca stacjonarna
    5 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: szlifowanie, polerowanie, gwintowanie, frezowanie w celu utrzymania narzędzi w pełnej sprawności produkcyjnej, usuwanie bieżących awarii narzędzi tłoczących, okresowe i prewencyjne przeglądy narzędzi, udoskonalanie narzędzi w celu...