Praca.pl Praca
spawacz rurociagow

Praca spawacz rurociagow

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Spawacz / Ślusarz

    PGNiG Technologie S.A.   Krosno    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu spawalniczego i niezbędnych materiałów podstawowych i dodatkowych do spajania; Sprawdzenie wymiarów spajanych elementów na ich zgodność z dokumentacją techniczną; Sprawdzenie prawidłowości...
  • Monter rurociągów / spawacz TIG (m/k)

    Trenkwalder   Holandia, Purmerend
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres zadań: czytanie i interpretowanie planów, schematów i specyfikacji w celu określenia układu systemów rurowych, montaż i instalacja różnych rur, zaworów i armatury zgodnie z wymaganiami projektu, spawanie metodą TIG, zgodnie z potrzebami montażu elementów rurociągów, zapewnianie...
  • Spawalnik

    PGNiG Technologie S.A.   podkarpackie    praca mobilna
    1 dni
    Miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju Opis stanowiska: Prowadzenie i nadzór jakościowy nad pracami spawalniczymi ciśnieniowych rurociągów technologicznych, przesyłowych i obiektów towarzyszących; Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z jakością prac...
  • Monter Rurociągów

    P.P.U.H. Ruroserw inż. Ryszard Szmit   Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 59    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    prace rurarsko - monterskie, makietowanie rur, wymiana.