Praca.pl Praca
Spawacz szczecin

Praca Spawacz szczecin najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca spawacz łódzkie kujawsko-pomorskie ... najnowsze oferty pracy

  • Ślusarz / Spawacz

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Obowiązki: Spawanie blach lub rur w stali czarnej i nierdzewnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Obsługa elektronarzędzi, Heftowanie, szlifowanie, składanie. Wymagania: Ważny certyfikat MAG albo /i WIG, Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język...
  • Зварювальник / Слюсар / Лакувальник

    TNS Sp. z o.o.   łódzkie     za 2 dni wygasa
    14 dni
    ЗВАРЮВАЛЬНИКИ - зварювання напівавтоматом MAG 135 всі позиції; СЛЮСАР – шліфування, зачистка зварних швів; МОНТАЖ – уміння читати технічний рисунок; монтаж металоконструкцій; ФАРБУВАЛЬНИК - фарбування пістолетом; ЕЛЕКТРИК - МОНТАЖНИК - монтаж електроустановки.
  • Spawacz

    Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku   Szczecinek    praca stacjonarna
    18 godz.
  • Spawacz

    Powiatowy Urząd Pracy w Łobzie   Łobez    praca stacjonarna
    2 dni
  • Spawacz tig

    Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim   Sępólno Krajeńskie    praca stacjonarna
    6 dni
  • Spawacz 135 konstrukcje stalowe

    Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku   Radomsko    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    9 dni