Praca.pl Praca Śląskie Pyrzowice
Specjalista ds. BHP

Praca Specjalista ds. BHP Pyrzowice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. BHP śląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. BHP

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Zakres zadań: prowadzenie szkoleń w zakresie BHP, prowadzenie dokumentacji BHP, prowadzenie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowań powypadkowych, przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy, monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem, tworzenie, modyfikowanie i...
  • Inspektor / Inspektorka ds. BHP (WHS Inspector)

    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.   Gorzyczki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przeprowadzanie ocen ryzyka zgodnie z wymaganiami i proaktywne podejmowanie dalszych działań w odniesieniu do środków kontroli, aż do zakończenia procesu; Przygotowywanie dziennych wskaźników i objaśnień; Systematyczne monitorowanie centrum logistycznego, pilnowanie...