Praca.pl Praca
specjalista ds gwarancji i techniki

Praca specjalista ds gwarancji i techniki

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Specjalista ds. Gwarancji

    NES Global Talent   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa zgłoszeń serwisowych zrealizowanych inwestycji zgodnie z wymaganym czasem reakcji; Weryfikacja zasadności zgłoszonych usterek oraz przydział wg odpowiedzialności na podwykonawców; Prowadzenie korespondencji oraz konsultacje telefoniczne z inwestorami oraz...
  • Inżynier Jakości ds. Gwarancji

    Aptiv   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    3 dni
    Miejsce pracy: Gdańsk Twoja rola: Będziesz odpowiadać za zapewnienie odpowiedniego przebiegu procesów obsługi zwrotów gwarancyjnych zgodnych ze specyficznymi wymaganiami klienta oraz z wymaganiami Aptiv. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: gromadzenie danych gwarancyjnych oraz...