Praca.pl Praca
specjalista ds prawno organizacyjnych

Praca specjalista ds prawno organizacyjnych najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds organizacyjnych lubelskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia Operacyjnego

    CEMEX Polska Sp. z o.o.   Chełm    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania Przygotowanie raportów i analiz w tym także analiz ad-hoc; Przygotowanie raportów wynikowych i analiza odchyleń; Tworzenie budżetów i nadzór nad ich realizacją; Udział w procesie zamknięcia miesiąca; Tworzenie, rozbudowa i modernizacja narzędzi raportingowych (w oparciu...
  • Płatny Staż w dziale Jakości

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie   28,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji procesu, opracowywanie standardów jakości; Zbieranie danych oraz raportowanie; Udział w procesie kalibracji sprzętu kontrolno pomiarowego; Pomiary komponentów i lamp; Zlecanie badań; Ewidencja statusu dostaw; Wsparcie Inspektorów...
  • Płatny Staż / Praktyki zawodowe - Inżynieria Produkcji, Utrzymanie Ruchu

    1 dni
    Twój zakres zadań: Zapoznanie z urządzeniami wykorzystywanymi w procesach produkcyjnych, w tym elektroniki; Zapoznanie ze specyficznymi parametrami, aspektami poszczególnych procesów produkcyjnych i ich wpływem na końcowy wyrób; Zapoznanie z produkowanymi wyrobami, możliwymi defektami (w...
  • Konsultant Klienta z Językiem Niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    9 dni
    Opis pracy: Oferujemy pracę zdalną w której możesz zdobyć umiejętności biznesowe i językowe. Jest to oferta także dla osób z podstawowym doświadczeniem zawodowym, chętnych do nauki. Twój zakres obowiązków: Pierwszy kontakt z globalnymi klientami; Udzielanie informacji i pomocy klientom.