Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych

Praca Specjalista ds. Przeglądów Gwarancyjnych pomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Inżynier Jakości ds. Gwarancji

    Aptiv   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    1 dni
    Miejsce pracy: Gdańsk Twoja rola: Będziesz odpowiadać za zapewnienie odpowiedniego przebiegu procesów obsługi zwrotów gwarancyjnych zgodnych ze specyficznymi wymaganiami klienta oraz z wymaganiami Aptiv. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: gromadzenie danych gwarancyjnych oraz...
  • HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Specjalista w Dziale Utrzymania w Zarządzie Zlewni

    Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie   Gdańsk, Al. Grunwaldzka 184    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    8 dni
    OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem programów, planów wieloletnich i rocznych oraz realizacja zadań w zakresie utrzymania, określanie potrzeb finansowych dla planowanych zadań utrzymaniowych i przy wnioskowaniu o środki na...