Praca.pl Praca
Specjalista ds spedycji jasionka

Praca Specjalista ds spedycji jasionka najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds spedycji lubelskie podkarpackie ... najnowsze oferty pracy

  • Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

    Donau Trans Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wymagania na stanowisku pracy: Organizowanie transportu. Przygotowanie i przesłanie zleceń i innych potrzebnych dokumentów do przewoźnika. Wypisywanie zleceń transportowych z wszystkimi niezbędnymi informacjami dla przewoźnika. Gromadzenie kompletu aktualnych dokumentów firm transportowych....
  • Spedytor Międzynarodowy

    Praca.pl   Mińsk Mazowiecki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    9 dni
    Zakres obowiązków: Bieżące pozyskiwanie zleceń transportowych oraz wyszukiwanie nowych kontraktów; Koordynacja pracy Dyspozytorów Obsługa Klientów Realizacja zleceń i doradztwo Przygotowywanie dokumentacji transportowej Dbałość o pozytywny wizerunek firmy;
  • Spedytor

    Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód   łódzkie, Brójce    praca stacjonarna
    1 godz.
  • Technik utrzymania ruchu

    Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach   Siedlce    praca stacjonarna
    4 dni