Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista ds. Spedycji

Praca Specjalista ds. Spedycji lubuskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Carrier Manager

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Your role: As Carrier Manager you will be responsible for day-to-day operational activities of our carriers and drive continuous improvement in our end to end Customer Experience by compiling, analysing and problem solving the ongoing performance of our network of carriers. What will we do together...
  • Spedytor Międzynarodowy 360

    TSL Nordic Sp. z o.o.   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Koszalin
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   7 000 - 21 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe, Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług, Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy, Radzenie sobie w sytuacjach trudnych...
  • Specjalista ds. Spedycji Międzynarodowej

    1 dni
    Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami i przewoźnikami, Negocjowanie warunków współpracy i tworzenie ofert, Reagowanie na wyzwania, stosując zdobyte umiejętności.