Praca.pl Praca
Specjalista ds sprzedazy skarzysko-kamienna

Praca Specjalista ds sprzedazy skarzysko-kamienna najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds sprzedazy świętokrzyskie najnowsze oferty pracy

  • Doradca Ubezpieczeniowy

    Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.   świętokrzyskie    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych; Aktywne pozyskiwanie klientów; Prowadzenie spotkań z klientami; Nasze wymagania: Wykształcenie min. średnie; Niekaralność; Doświadczenie w sprzedaży mile widziane; Etyczne podejście do pracy i klientów;
  • Konsultant / Konsultantka w Centrum Kontaktu z Klientem

    Medicover sp. z o.o.   Kielce, Tarnowska    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie
    6 dni
    Coś o Tobie: poszukujesz pracy w doskonałej atmosferze; dobrze radzisz sobie z przeciwnościami losu; jesteś gotowy do zmiany w systemie zmianowym; sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów; Twoja motywacja wykracza poza skalę;

    Praca.pl   Kielce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zakres obowiązków: Sprzedaż ubezpieczeń, Doradztwo dla klientów i dbanie o długotrwałe relacje, Przygotowywanie dokumentów, Raportowanie wyników, Rozliczenia finansowe.
  • Handlowiec

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie   Jędrzejów    praca stacjonarna
    5 dni