Praca.pl Praca Śląskie Pyrzowice
Specjalista ds. Szkoleń

Praca Specjalista ds. Szkoleń Pyrzowice

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Trener / Szkoleniowiec - branża beauty

    Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.   śląskie    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Obowiązki: prowadzenie szkoleń, warsztatów, kongresów z zastosowania urządzeń kosmetycznych, kosmetyków (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z produktami HI- tech), występowanie na: seminariach, szkoleniach, kongresach, targach oraz spotkaniach kosmetycznych w roli eksperta,...

    18 godz.