Praca.pl Praca Łódzkie Łódź, Bałuty
Specjalista ds. Wynagrodzeń

Praca Specjalista ds. Wynagrodzeń Łódź, Bałuty

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik montażu

    OTTO Special Staffing   Łódź, Bałuty
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki Praca na linii montażowej Montaż produktów Sprawdzanie jakości Obróbka mechaniczna części Praca z wykorzystaniem narzędzi Wymagania Wykształcenie techniczne Doświadczenie na podobnym stanowisku Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B Znajomość języka niderlandzkiego i/lub...

Praca Specjalista ds. Wynagrodzeń łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Doradca Klienta ds. OZE

    Polenergia Fotowoltaika S.A.   Łódź    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  pełny etat   15 000 - 20 000 zł netto (+VAT)/mies.
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: Działania sprzedażowe w największej prywatnej organizacji na rynku energii w Polsce; Doradztwo w zakresie energetyki i sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku; Budowanie relacji długoterminowej z Klientami;

    OTTO Special Staffing   łódzkie
    1 dni
  • Specjalista

    Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    2 dni