Praca.pl Praca
specjalista ds zakupow it

Praca specjalista ds zakupow it

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Menadżer kategorii zakupowych (Technika)

    VECTRA S.A.   Gdynia    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Do dynamicznie rozwijającego się Działu Zakupów największego operatora telewizji kablowej w Polsce poszukujemy Menadżera kategorii zakupowych z doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii. Menadżer kategorii zakupowej w Grupie Vectra będzie odpowiedzialny za realizowanie zakupów we...
  • Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds. zakupów

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Zabezpieczenie produkcji przez bilansowanie potrzeb surowcowych, reagowanie na dynamicznie zmieniające się środowisko; Tworzenie i kontrola realizacji zamówień zakupu pod względem ilości i terminowości dostaw; Stały kontakt z dostawcami oraz klientami zewnętrznymi;...
  • Procurement Administrator

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Specifically, you will: Solving price discrepancies in SAP and Ariba system, Updating Procurement Masterdata to support better quality, Supporting Arla’s colleagues in ordering process and answering queries via Service Now tool, Participating in the development and maintenance of IT procurement...