Praca.pl Praca
specjalista specjalistka ds it informatyk

Praca specjalista specjalistka ds it informatyk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Specjalista ds. IT

    Holcim Polska S.A   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Czym będziesz się zajmować? Zdalne oraz stacjonarne wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów. Wymiana/reinstalacja/rozbudowa sprzętu komputerowego. Przygotowywanie nowych stanowisk komputerowych do pracy. Zarządzanie serwerami wydruku i konfiguracja drukarek sieciowych na...
  • Microsoft 365 Specialist

    GULERMAK Agir Sanayi Insaat ve Taahhut A.S. Oddział w Polsce   Warszawa, ul. Giełdowa 7/9    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You will be working in a team experienced in Microsoft 365 solutions, you will be involved in development of PowerApps forms and apps and PowerAutomate flows on our Projects and back office. You will internationally maintain and support the administration efforts of developed solutions. Your...
  • Specjalista / Specjalistka ds. IT

    Ziko Apteka Sp. z o.o.   Kraków, ul. Kamieńskiego 51    praca stacjonarna
    5 dni
    Zakres obowiązków: Bieżące wsparcie techniczne użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych Inwentaryzacja sprzętu, oprogramowania oraz zarządzanie licencjami Zakup i zlecanie wymiany sprzętu w ramach przydzielonego budżetu;...
  • Główny specjalista

    Ministerstwo Finansów w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    6 dni