Praca.pl Praca
specjalista w dziale analizy danych biznesowych

Praca specjalista w dziale analizy danych biznesowych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik ds. analiz biznesowych i raportowania

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: analiza danych i raportowanie wykorzystania środków otrzymanych przez Spółkę, w tym dokapitalizowania i kredytów bankowych, nadzór na obiegiem dokumentów, raportowanie biznesowe i przygotowywanie analiz ad-hoc, udział w realizacji projektów...

Praca specjalista w analizy danych biznesowych małopolskie podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Analityk Biznesowy

    Asseco Data Systems S.A.   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    14 godz.
    Zadania: zarządzanie wymaganiami klienta, tworzenie projektów funkcjonalnych systemów informatycznych, analizowanie potrzeb klienta oraz procesów biznesowych, tworzenie dokumentacji analitycznej.