Praca.pl Praca
starszy informatyk

Praca starszy informatyk

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Płatności Bezpośrednich

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Główne obowiązki: pozyskiwanie i udostępnianie danych w ramach współpracy z jednostkami wewnętrznymi ARiMR oraz instytucjami zewnętrznymi; przetwarzanie i analiza danych z użyciem języka SQL, w tym danych geoprzestrzennych. Wymagania konieczne: wykształcenie wyższe preferowany kierunek:...
  • Starszy Informatyk w Zespole Aplikacji Centralnych w Dziale Usług Informatycznych

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, Plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Nazwa stanowiska: starszy informatyk Wymiar etatu: pełny etat Liczba etatów: 1 Główne obowiązki Administrowanie systemem do zarządzania zasobami informatycznymi zgodnym ze standardem ITIL (w szczególności systemem zgłoszeń). Osoba pracująca na tym stanowisku będzie głównie...
  • Starszy informatyk

    Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    7 dni